Druga nasza trasa spacerowa, to okolice na pewno bardzo często przez wszystkich odwiedzane, chociażby ze względu na bliskość Aleji, głównej arterii naszego miasta. Lecz czy na pewno te okolice są dobrze Wam znane?

Starałyśmy się poprowadzić ją tak, byście mogli zobaczyć i dowiedzieć się czegoś nowego, a także po nacieszeniu oka różnorodną architekturą, odpocząć w zaciszu zieleni, albo już raczej wkrótce - w zaciszu jesiennych barw. :)

Dlaczego nasze trasy są takie a nie inne i dlaczego to nie jest zwiedzanie całej Nowej Wsi i Piasku - o tym mówimy w naszym przedpremierowym FILMIKU - KLIK na naszym profilu @dawnykrakow na Instagramie.

Jak zawsze  - zapraszamy do zwiedzania i własnych odkryć i podzielenie się wrażeniami po spacerze z nami!


TRASA SPACEROWA "MIĘDZY NOWĄ WSIĄ A PIASKIEM"Jeżeli chcesz pobrać naszą mapę na swój telefon i nie wiesz jak to zrobić, to koniecznie zobacz nasz dokładny FILMIK INSTRUKTAŻOWY!
Przypominamy, że od tej trasy NASZ PRZEWODNIK, który jest doskonałym uzupełnieniem mapy, jest dostępny tylko dla naszych Patronek i Patronów, od progu za 12 zł. Zostanie on wysłany w formie elektronicznej.

Jak wygląda taki przewodnik? Zobacz na przykładzie Półwsia i Zwierzyńca.


 DOCENIASZ NASZĄ PRACĘ, CHCESZ WIĘCEJ TAKICH TRAS TO,
 ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM! WESPRZYJ NAS NA PATRONITE!